2021 Yılının En Çok İzlenen Suç Dizileri

2021 yılında seyircinin beğenisini kazanan ve eleştirmenlerden geçerli not alan suç dizilerini sizler için derledik.. İyi seyirler 🙂

İlginizi çekebilir: BluTV’nin En İyi Dizileri ve Filmleri

Grace (2021)

Grace (TV Series 2021– ) - IMDb

Peter James’in çok satan Roy Grace romanlarından uyarlanan polisiye dram dizisi olan Grace, 2021 yılının Mart ayında seyirci ile buluşmuştur. İlk iki roman Dead Simple ve Looking Good Dead, başrolde John Simm’in başrolde Dedektif Baş Müfettiş Roy Grace olarak oynadığı, ITV için iki uzun metrajlı filme uyarlandı. İngiltere’de kitle ölçüm organizasyonlarından BARB’a göre ilk bölüm 7,2 milyon izleyici alarak Mart ayının ikinci haftasında en çok izlenen beşinci program olmuştur.

İlginizi çekebilir: Netflix’te İzleyebileceğiniz En İyi Romantik Filmler

Landscapers

Sky's Landscapers: first look at Olivia Colman's new drama

Başrol oyunculuğunda Olivia Colman, David Thewlis ve Kate O’Flynn bulunan Landscapers, gerçek olaylardan uyarlanmış bir polisiye dizisidir. Susan ve Christopher Edwars çifti, Susan’ın ailesini katledip arka bahçeye gömerler. Yıllarca sakladıkları bu sır gün gelir ortaya çıkar. Bir sezon ve toplam dört bölümden oluşan dizide çiftin suçu kanıtlar ile ispatlansa bile suçsuz olduğunu iddia etmektedir.

İlginizi çekebilir: Bir Oturuşta Bitireceğiniz 5 Kitap Serisi

Clickbait

Clickbait Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix | Blog-Okur

Geçtiğimiz günlerde seyirci ile buluşan ve oldukça ilgi gören Clickbait, suç-dram ve gizem türünde mini bir dizidir. Başrol oyunculuğunda Zoe Kazan, Betty Gabriel ve Adrian Grenier’i; dizinin yönetmen koltuğunda ise Brad Anderson, Emma Freeman, Cherie Nowlan ve Ben Young gibi isimler paylaşıyor.

Dizide iyi bir aile babası olan Nick Brewer, kötü bir çevrimiçi olayla bir suçla kaçırılmasının ardından Nick’e en yakın olan insanlar ise bunun arkasında kimin olduğunu ve bu olayların nedenini ortaya çıkarmak için bir yarışa girmesi anlatılmaktadır.

İlginizi çekebilir: Android İle Uyumlu En İyi 10 Podcast Uygulaması

Lupin

Lupin (TV Series 2021– ) - IMDb

Lupin, George Kay ve François Uzan tarafından yaratılan ve 8 Ocak 2021’de Netflix’te yayınlanan bir Fransız gizem ve gerilim internet dizisidir. Dizide, Maurice Leblanc tarafından yaratılan bir karakter olan Arsène Lupin’in maceralarından ilham alınmıştır.

Arsène Lupin’in maceralarından ilham alan hırsız Assane Diop (Omar Sy), zengin Hubert Pellegrini’nin yaptığı bir adaletsizlik yüzünden babasının intikamını almak için yola koyulur. İngiliz yazar George Kay tarafından yaratılan dizi, Netflix’in en başarılı dizilerden biridir.

İlginizi çekebilir: Netflix’de izleyebileceğiniz 10 Mini Dizi!

Nine Perfect Strangers

What Happens in the 'Nine Perfect Strangers' Book?

Birbirini tanımayan dokuz yabancı insan kişisel problemlerini birtakım meditasyon araçları ile çözmek amacıyla on günlüğüne şehirden uzak tuhaf ama şaşalı bir sağlık merkezine gelir. Sağlıklı yaşam tesisinde yapılan yürüyüşler sırasında dizide rol alan bir grup insanın yaşamından ve kişisel problemlerinden bilgiler öğrendiğimiz dizide, sağlık kuruluşu müdürünün verdiği emir ile tüm grup bir odada hapis kalır. Hapis kaldıkları odadan çıkmaya çalışırken mikro dozlarda LSD uyguladığı deneysel tedavisinin bir parçası olduğunu öğrenirler.

İlginizi çekebilir: İçinde kaybolacağınız gerçek olaylara dayanan diziler

Wentworth

Wentworth (TV Series 2013–2021) - IMDb

ilk bölümü 2013 yılında seyirci ile buluşan Avustralya dizisi olan Wentworth, dokuzuncu sezonu ile 2021 yılında tekrar sevenleri ile buluşmuştur. Wentworth, günümüz Avustralya’sında geçmektedir. Bea Smith’in (Danielle Cormack) kocasını öldürmeye teşebbüs etmekle suçlandıktan sonra hapishaneye ilk girdiği zamanki hayatını araştırıyor. Bea, kızından ayrılır ve hapis cezasına çarptırılana kadar belirsizlik içinde bir belirsizlik yaşadığı Wentworth’e gönderilir. Üstelik, ülkemizde yayınlanan Avlu dizisi, Wentworth dizisinin uyarlamasıdır.

İlginizi çekebilir: Ekonomi ve Finans İle İlgilenenlerin İzlemesi Gereken Filmler

The Wonder

best tv shows 2021

Black Widow yıldızı Florence Pugh, Emma Donoghue’nun aynı adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. 1862’de İrlanda’nın Midlands bölgesinde geçen ürkütücü hikaye, iyi eğitimli genç bir İngiliz hemşirenin (Pugh) küçük, yoksul bir İrlanda köyüne aylarca hiçbir şey yemediğini iddia eden 11 yaşındaki Anna’yı gözlemlemek için gelir. Ancak, küçük kız mucizevi bir şekilde tamamen normal gibi görünmektedir. Vizyon tarihi henüz belirlenmeyen dizi büyük bir merakla beklenmektedir.

Başrol oyunculuğunda Florence Pugh, Niamh Algar ve Ciarán Hinds’in yaptığı dizinin senaristliğini Alice Birch ve Emma Donoghue üstlenmiştir.

İlginizi çekebilir: Star wars serisi hangi sıra ile izlenmeli?

Mare of Easttown

Mare of Easttown (TV Mini Series 2021) - IMDb

Seyirci ile buluştuğu günden beri övülen ve merak edilen Mare of Easttwon, bir sezon ve yedi bölümden oluşan HBO Max dizisidir. Kate Winslet, Julianne Nicholson ve Jean Smart isimlerini başrol oyunculuğunda gördüğümüz dizi, küçük bir kasabada işlenen bir cinayeti çözmek amacıyla görevlendirilen bir dedektifin çalkantılı yaşamını konu edinmektedir.

İlginizi çekebilir: Çizgilerle sinema: Storyboard tekniği nedir? Nasıl yapılır?

The Flight Attendant

HBO Max Gerilimi 'The Flight Attendant'tan Fragman! - Haberler -  Beyazperde.com

Kaley Cuoco’nun bir otel odasında ölü bir adamla uyandıktan sonra hayatı alt üst olan uçuş görevlisi Cassie rolündeki parlak dönüşü, ona Altın Küre adaylığı kazandırdı. Uçuş görevlisi olarak çalışan Cassandra Bowden, Dubai’de bir otelde gözlerini açtığında yanında bir cesetle karşılaşır. Ne yapacağına karar veremeyen ve polise haber vermekten çekinen Cassandra Bowden, böyle korkunç bir olayla karşılaşmamış gibi davranarak iş arkadaşlarının arasına karışır. Ardından, New York’a döndüğünde bir FBI ajanına olayları anlatır ve bir süre sonra katil olma şüphesiyle karşı karşıya kalır.

İlginizi çekebilir: Meraklısına gerçek hayattan uyarlanmış 10 biyografi filmi

Bosch

'Bosch' Dizisi Yedinci ve Final Sezonu İçin Onay Aldı - Haberler -  Beyazperde.com

2021 yılında seyirci ile buluşan Amerikan yapımı polisiye bir dizidir. Harry Bosch Los Angeles Polis Departmanı cinayet masasında dedektif olarak çalışmaktadır. Harry Bosch, bir çocuğa ait olan kemik parçasının bulunmasından sonra olayı sorgulamaya başlar. Ardından, dedektif Harry bir seri katili öldürme suçundan dolayı sorgulanır ve zorlu dönemler Harry’i beklemektedir.

İlginizi çekebilir: Irkçılık İle İlgili İzlemeniz Gereken 10 Film (ve Belgesel)

KİBİRSİZ.COM'DA POPÜLER